Személyzeti ügyintéző / bérszámfejtő (m/f/d)

+49 (0) 821 262888-0

Feladatok
  • A havi bérszámfejtés független létrehozása, feldolgozása és ellenőrzése (a DATEV programban)
  • A béradatok rögzítése a DATEV-ben, valamint értékelések készítése
  • Az általános levelezés kezelése
  • Az összes alkalmazotti törzsadat kezelése és karbantartása
  • Személyzeti fájlok kezelése és adatkarbantartás
  • Nyilvántartási és tanúsítási rendszer, valamint az egészségbiztosítókkal és hatóságokkal folytatott levelezés feldolgozása
  • Munkaszerződések előkészítése és a szerződéskötési folyamatok nyomon követése
  • Az időrögzítés, a szabadságnapok és a betegszabadság nyomon követése
  • Munkatársaink képzett kapcsolattartója
  • Személyzeti támogatás, a toborzási formaságok kezelésétől a nyugdíjazásig
Minősítés
  • Elvégzett kereskedelmi képzés, ideális esetben bérszámfejtőként / személyzeti feldolgozóként végzett továbbképzéssel
  • Ön tapasztalt a DATEV és az MS Office csomag kezelésében, vagy készen áll arra, hogy megismerkedjen vele
  • Érzékenység, magabiztosság és diszkréció
  • Több éves szakmai tapasztalat a bérszámfejtés területén
  • Függetlenség, megbízhatóság és strukturált munkamódszer
Kínálunk
    • Dolgozzon egy olyan csapatban, amely szórakoztató
    • biztonságos és jövőorientált teljes munkaidős /részmunkaidős munka
    • Továbbképzési lehetőségek vagy képzések
    • Rugalmas munkaidő a felügyelővel együttműködve
    • Teljesítményalapú díjazás
    • Független munkamódszer
  • Nyitottság: Örömmel várjuk, hogy meghallgassuk Önt, hogy megosszuk ötleteit és javaslatait
  • havi üzemanyag-utalvány
  • fix munkahely
  • Óvodai hely támogatás

Gyerünk!"

    (pdf, jpg, png):
    - Önéletrajz
    - Képzési bizonyítvány és adott esetben releváns munkaköri referenciák vagy tanfolyami bizonyítványok
    - a vezetői engedély kétoldalas másolata